Spordiklass

TTÜ Korvpallikool x Mustamäe Riigigümnaasium

overlay

TTÜ Korvpallikool koos Mustamäe Riigigümnaasiumiga pakub treenimise ja õppimise võimalust spordiklassis gümnaasiumiastmes

Täiemahuline keskharidus ja maksimalane tugi sportlaskärjääriks

Tänapäeval on aina olulisem omandada tasakaalustatud haridus koos kaasaegse treenimisega, kus oluline rõhk on vaimse poole ja koormustega arvestamisel.
Spordiklassis on võimalik omandada kvaliteetne keskharidus ning olla kindlal teel oma sportlaskarjääris.
Planeerime õpilaste edasist spordikarjääri ja tegeleme spordianalüüsiga. Võistluslikuks väljundiks on näiteks Noorteliigad, EYBL/EGBL, Meeste- ja naisteliiga ja rahvusvahelised turniirid.

Treeningud

Treeningud toimuvad kaks korda päevas, hommikul individuaalsed trennid.
Õpilastele on saadaval erinevad taustajõud, peatreener, ÜKE treener, füsioteraapia tugi, spordipsühholoogia ja mentor.

Majutus ja tugi

Õppursportlastele on vajadusel tagatud majutus õpilaskodus ning hommiku- ja lõunasöök koolis. Õpilaskodus elavatel õpilastele on tagatud ka õhtusöök. Samuti on tagatud ka spordivarustus- jalanõud, riietus ja muu vajalik.

Lisainfo ja sisseastumine

Huvi või lisaküsimuste korral, võta ühendust TTÜ Korvpallikooliga

info@ttukorvpallikool.ee

Liitu ka 24/25 õppeaasta Spordiklassi infotunniga Mustamäe Riigigümnaasiumis. Loe lähemalt siit.